Pasivní bungalov Vyškov

Netradiční pozemek si žádá netradiční přístup. Zvláštností tohoto projektu nebyly jen neotevíravé otvory, ale zejména prosklení obytné části v rozměru 7×2,5m. A to v jednom kuse. Zasklívání byl trochu oříšek, ale realizace se podařila na výbornou.

Galerie Brno

Klient se na nás obrátil s požadavkem na úpravu prodejního prostoru na výstavní galerii pro prodej obrazů. Z původního prostoru, ve kterém se prodávalo oblečení a drobné spotřební věci jsme udělali galerii plnou technických detailů a prvků, které nenarušovaly prodej vystavených obrazů.

Kanceláře Hybešova

Zákazník si pronajal celé patro parkovacího domu a na nás bylo vymyslet, jak část předělat na kanceláře. Nakonec vznikl koncept instalace vestavku do garáží.

Pasivní penzion Třebíčsko

Stávající zemědělskou usedlost jsme předělali na pasivní penzion. Zvláštností jsou betonové bloky, které tvoří podpěru střešního pláště. V další etapě byly k penzionu rekonstruovány prostory skladů na jízdárnu pro koně.

Soutěž – Náměstí Hostimice

Návrh provedení soutěže náměstí v Hostimicích. Sice jsme nevyhráli, ale i přesto jsme se na projektu naučili mnoho věcí. Dnes bychom projekt připravovali již jinak a určitě bychom využili možnosti moderních hraček ve formě snímání dronem, 3D skenování apod.

Soutěž – Smuteční síň Roudnice nad Labem

Kolegům se líbilo soutěžit, tak zkusili navrhnout smuteční síň do Roudnice nad Labem. Ač jsme opět nevyhráli nevzdali jsme se, protože získané zkušenosti nás opět posunuly dále.

Penzin Hrotovicko

Na místě stávajícího skladovacího objektu vznikl přestavbou pasivní penzion v pasivním standardu. Největší výzvou bylo přesvědčit majitele, že zásobník peletek o objemu 2m3 mu vystačí na celou zimu a ještě zbude. Nakonec nás přesvědčil na objem 4m3 a to jen z toho důvodu, že tak malý objem by mu prý prodejce nedovezl.

Dřevěný model RD

Zajímavý koncept pasivního domu si vyžádal provedení modelu. Model jsme úspěšně prezentovali klientovi. Realizace domu je provedena z velkoformátových CLT panelů NOVATOP.

PASIVNÍ DŮM BRNO

Projekt pasivního domu, který je umístěný v Brně. Na pozemku, kde se dříve nacházela malá chatka je navržen dům, který majitelce poskytne komfort a odpočinek po náročné práci.